Nowy dom ul. Grodziska
Grodziska, Stara Wieś, mazowieckie
- 1 349 000 zł
- 171,85 m²
- 7 849,87 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Nowy dom ul. Grodziska
Grodziska, Stara Wieś, mazowieckie
zaktualizowane:
13 marca 2026
Nowy dom ul. Grodziska
Inwestycja: Ventura Verde
Zaktualizowane: 13 marca 2026
1 349 000 zł 171,85 m² 7 849,87 zł/m²
zrealizowana
bliźniak
5
535 m²
garaż
Zobacz na mapie
Stan inwestycji:
zrealizowanaRodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
535 m²Miejsce postojowe:
garażSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: nowy dom na sprzedaż
- Cena: 1 349 000 zł (7 849,87 zł/m²)
- Termin realizacji: grudzień 2025, zrealizowana
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka domu 171,85 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak
- Działka: 535 m²
- Powierzchnia dodatkowa: taras (11,5 m²), ogródek (315 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe
- Miejsce/a postojowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca)
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Źródło: oferta dewelopera: Ebejot, zaktualizowane: 13.03.2026
- sygnatura ogłoszenia: VE6
Lokalizacja
- Inwestycja: Ventura Verde
- Adres: Grodziska, Stara Wieś, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, umiarkowanie cicho
- W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, supermarket, plac zabaw, park wodny suntago, lotnisko chopina, termy mszczonów, warsaw expo, wake family brwinów, las
Opis nieruchomości
5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Na piętrze znajdują się 4 komfortowe sypialnie oraz dwie łazienki. (...)
| Dom5B4 | 86,11 m² | 9 046,57 zł/m² | 4 | 779 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 5B4 |
| Dom6B4 | 86,11 m² | 9 046,57 zł/m² | 4 | 779 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 6B4 |
| Dom6A4 | 86,11 m² | 9 743,35 zł/m² | 4 | 839 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 6A4 |
| Dom7A4 | 86,11 m² | 9 743,35 zł/m² | 4 | 839 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 7A4 |
| Dom8B4 | 86,11 m² | 9 278,83 zł/m² | 4 | 799 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 8B4 |
| Dom9A4 | 86,11 m² | 9 743,35 zł/m² | 4 | 839 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 9A4 |
| Dom9B4 | 86,11 m² | 9 046,57 zł/m² | 4 | 779 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 9B4 |
| Dom10A4 | 86,11 m² | 9 743,35 zł/m² | 4 | 839 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 10A4 |
| Dom11A4 | 86,11 m² | 9 743,35 zł/m² | 4 | 839 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 11A4 |
| Dom12B4 | 86,11 m² | 9 046,57 zł/m² | 4 | 779 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 12B4 |
Biuro Sprzedaży
602 518...
602 518 200
22 419 75 50