dowolna

Działki na sprzedaż Stara Wieś - Oferty sprzedaży działek

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 084 m² 395,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Jeśli marzysz o domu w spokojnym miejscu z dużym ogrodem to ta działka jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł100 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna. Do sprzedania działki w miejscowości Stara Wieś o łącznej powierzchni ok. 10ha położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł2 600 m² 381,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2639 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Stara Wieś, w gminie Nadarzyn, powiat Pruszkowski.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w cichej i zielonej okolicy. Jeśli Szukasz miejsca w którym chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł973 m² 441,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Wzdłuż działki została wytyczona prywatna droga o szerokości 5 m. Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 160 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Starej Wsi! Przedstawiam Państwu piękną działkę o powierzchni 1160 m, położoną w spokojnej i zielonej okolicy Starej Wsi, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 800 zł3 471 m² 298,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w Starej Wsi o powierzchni 3471 m2. Działka położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/rekreacyjna 1500m2 - Stara Wieś, limanowa Opis nieruchomości: na sprzedaż działka nr 567 o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Stara Wieś k. Limanowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł4 300 m² 237,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka położona w okolicach Nadarzyna, powiat pruszkowski, miejscowość Stara Wieś, przy drodze prowadzącej do Urszulina. Cicha i spokojna okolica. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 000 zł8 043 m² 450,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Teren objęty mpzp z oznaczeniem 2mn. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka położona w atrakcyjnej okolicy Starej Wsi koło Nadarzyna. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 771 m² 104,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż działki 455/21 oraz 455/23 w miejscowości Stara Wieś Dolna przy ul. Aleja. Spokojne i ustronne miejsce do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł6 400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Starej Wsi. Nieruchomość dobrze zlokalizowana pod sklep spożywczy, dyskont oraz pasaż handlowy. Gmina Nadarzyn i okolica dynamicznie rozbudowuje się zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 029 m² 431,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa inwestycja dla dewelopera w Pszczynie! Na obrzeżach miasta, w zdecydowanie cichej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu, z dogodnym dojazdem do północnej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł1 520 m² 470,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Stara Wieś. Na sprzedaż działka budowlana, położona w doskonałej lokalizacji w Starej Wsi. Powierzchnia działki to 1520m2. Główne atuty: teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną , położoną w urokliwej miejscowości Stara Wieś , w gminie Limanowa, w powiecie limanowskim. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. ok. 20 a usytuowaną w spokojnej okolicy, wśród luźnej zabudowy mieszkaniowej. Opis dodatkowy: działka o pow. ok. 20 a Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 841 m² 293,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren objęty mpzp, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku. W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 121 m² 325,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 300 m² 54,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3300 ha położoną w miejscowości Stara Wieś, gm. Grybów pow. nowosądecki. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 932 m² 121,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż działka w miejscowości Stara Wieś Kolonia o powierzchni ok 4932 m2, adres działki Stara Wieś Kolonia 30-.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Starej Wsi -miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Działka o pow. 1000m2- wymiary 34x29m. Bardzo zielona , przy lesie. Dojazd trasą S-8 z Warszawy, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł9 300 m² 60,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie hektar działki z dużym potencjałem! lokalizacja Działka położona w miejscowości Stara Wieś, gm. Puchaczów. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Wjazd na działkę prosto.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 000 zł72 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren Przemysłowy w Starej Wsi Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 7.25ha Wymiary: szer. 140m i dł. 520m Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł3 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 160 m² 508,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Starej Wsi gmina Nadarzyn o powierzchni 1 160m2, działka w pierwszej linii zabudowy w kształcie w prostokąta, przybliżone wymiary 36x32m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 310 m² 20,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w spokojnej, cichej miejscowości Stara Wieś, gmina Rozprza. Działka o powierzchni 4310mkw. Szeroka na około 23 metrów wzdłuż drogi asfaltowej. Sąsiedztwo nowo.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł45 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren Przemysłowy w Starej Wsi! Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 4,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

449 000 zł1 001 m² 448,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna i ustawna działka wśród nowych domów w na skraju Starej Wsi koło Nadarzyna. Działka zbliżona do kwadratu o wym. ok. 30,7 x 32,6, ogrodzona z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stara Wieś,mazowieckie

388 000 zł1 078 m² 359,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w najlepszej lokalizacji Starej Wsi. Atuty: - położenie bezpośrednio przy drodze gminnej, utwardzonej - media miejskie prąd, gaz, kanalizacja i woda - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

388 000 zł1 078 m² 359,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania , ładna działka w Starej Wsi, zielona, przy drodze asfaltowej. Prostokąt 19,5 x 54,5m. Media w drodze: prąd, woda, gaz, światłowód, kanalizacja w projekcie. Mpzp-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

398 000 zł1 000 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Jeśli marzysz o domu w spokojnym miejscu z dużym ogrodem to ta działka jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rumiankowa

Stara Wieś,mazowieckie

615 000 zł1 500 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż przy ulicy Rumiankowej w Starej Wsi!, gmina Nadarzyn Działka oddalona od głównej ulicy, dlatego na jej terenie panuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stara Wieś,mazowieckie

385 000 zł1 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta 22 m x 46m - do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

504 155 zł1 709 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjne działki przy lesie w Starej wsi k/nadarzyna o powierzchni 1709 m2. Działki mają wymiary 34m x 50m. wjazd na działkę z drogi prywatnej z zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Powierzchnia:1000 m Wymiary: 28 m x 35 m - regularny kształt pozwala na dowolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stara Wieś,lubelskie

600 000 zł4 932 m² 121,65 zł/m²

 

 

 

Stara Wieś,mazowieckie

1 650 000 zł3 150 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3150 m, z wydzieloną częścią leśną, położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Stara Wieś, przy Lesie Młochowskim Spokój, natura i wygodny dojazd do Warszawy Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1000 m (ok. 29 34 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wyboru trzy działki budowlane o powierzchni 1000m2 każda w miejscowości Stara wieś. Nieruchomość objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna lub dwulokalowa. Działka znajduje.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij