dowolna

Nieruchomości Stara Wieś - Oferty sprzedaży nieruchomości

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Rynek pierwotny

735 000 zł127 m² 5 787,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:815 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   okazja! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej. Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł131 m² 5 801,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Podkarpacie -gm. Brzozów miejscowość Stara Wieś-Obniżka Ceny! Proponujemy na sprzedaż elegancki budynek mieszkalny wyb. w 2005 r z wysokiej jakości materiałów (pustak ceramiczny ) kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł173 m² 11 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Premium! Nowoczesny! Energooszczędny! jeden dom Wolna tylko jedna połówka o pow. 173 m2 z działką o pow. 1500 m do jednego domu! Dom znajduje się w Starej Wsi k. Nadarzyna na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł520,17 m² 4 998,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa inwestycja dla dewelopera w Pszczynie! Na obrzeżach miasta, w zdecydowanie cichej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu, z dogodnym dojazdem do północnej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

579 000 zł1 000 m² 579 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu M - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wyboru trzy działki budowlane o powierzchni 1000m2 każda w miejscowości Stara wieś. Nieruchomość objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna lub dwulokalowa. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł119 m² 7 145,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego. Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji według.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Terranest Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom znajduje się na osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 350 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z możliwością uzyskania wz (wz obecnie w trakcie uzyskiwania) położoną w Starej Wsi w odległości ok. 3 km od centrum Limanowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 315 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stara Wieś,podkarpackie

140 000 zł4 629 m² 30,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż 2 działki w miejscowości Stara Wieś (gołaszówka) gmina Brzozów. Ogólna powierzchnia działek- 46,29 ar : 1) 24,93 ar- grunty.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara Wieś, gm. Nadarzyn, pow. pruszkowski Powierzchnie działek: - działka A - 1700 m - Działka D - 2900 m Opis nieruchomości: na sprzedaż dwie piękne działki.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł225,40 m² 2 950,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wolnostojący dom dwurodzinny w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni 225,4 m2 posadowiony został na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł286 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej lokalizacji pod Warszawą Prezentujemy nowoczesną, luksusową willę położoną w malowniczym otoczeniu, tuż przy granicy Lasu Młochowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

| oferujemy na sprzedaż nowy, przytulny, drewniany dom posadowiony na widokowej działce w miejscowości Stara Wieś w gminie Limanowa. Opis budynku: dom o powierzchni całkowitej ok. 110.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł2 337 m² 29,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę zagrodową w malowniczej, spokojnej okolicy Stara Wieś, gm. Frampol Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, urokliwej okolicy, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 961 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 2961m2. Kształt trapezu. Wymiary 130m x 4m x 137m x 41m. Szerokość od ulicy około 130m.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł35 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren Przemysłowy w Starej Wsi! Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 3,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Starej Wsi koło Nadarzyna. Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 500 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż przy ulicy Rumiankowej w Starej Wsi!, gmina Nadarzyn Działka oddalona od głównej ulicy, dlatego na jej terenie panuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł275,80 m² 4 713,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zacisznym miejscu Starej Wsi (gm. Nadarzyn). Willa została zbudowana wg projektu indywidualnego, z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Rumiankowe Zacisze segment 119m2 z działką 168m2. Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem, położony na kameralnym osiedlu Rumiankowe Zacisze w zielonej części Starej Wsi. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 084 m² 395,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Jeśli marzysz o domu w spokojnym miejscu z dużym ogrodem to ta działka jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł100 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna. Do sprzedania działki w miejscowości Stara Wieś o łącznej powierzchni ok. 10ha położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w cichej i zielonej okolicy. Jeśli Szukasz miejsca w którym chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 160 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Starej Wsi! Przedstawiam Państwu piękną działkę o powierzchni 1160 m, położoną w spokojnej i zielonej okolicy Starej Wsi, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 800 zł3 471 m² 298,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w Starej Wsi o powierzchni 3471 m2. Działka położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł89 m² 8 426,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z Ogrodem w Starej Wsi koło Nadarzyna Powierzchnia: 89,3 m Ogród: do 325 m, od strony południowej -cena: od 750 000 zł Opis Nieruchomości Układ: parter (43,3 m): salon.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/rekreacyjna 1500m2 - Stara Wieś, limanowa Opis nieruchomości: na sprzedaż działka nr 567 o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Stara Wieś k. Limanowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł89,30 m² 8 398,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni 89 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Stara Wieś k. Nadarzyna. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 000 zł8 043 m² 450,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Teren objęty mpzp z oznaczeniem 2mn. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka położona w atrakcyjnej okolicy Starej Wsi koło Nadarzyna. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 771 m² 104,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż działki 455/21 oraz 455/23 w miejscowości Stara Wieś Dolna przy ul. Aleja. Spokojne i ustronne miejsce do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł6 400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Starej Wsi. Nieruchomość dobrze zlokalizowana pod sklep spożywczy, dyskont oraz pasaż handlowy. Gmina Nadarzyn i okolica dynamicznie rozbudowuje się zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł176 m² 11 079,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 176,73 m, usytuowany na przestronnej działce 1192 m2 w miejscowości Stara Wieś. Dom budowany z myślą o własnych potrzebach.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa