dowolna

Nieruchomości Stara Wieś - Oferty sprzedaży nieruchomości

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 899 000 zł200 m² 9 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej kameralnych części Nowej Wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł86,11 m² 9 743,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 86,11 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 175 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł86,11 m² 9 046,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 86,11 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 100 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł105,33 m² 9 389,54 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 105,33 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 275 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł2 683 m² 368,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerokość).

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł197 m² 9 390,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Stara Wieś / dom 197 m2 / 4 pokoje/ taras/ garaż/ działka 1284 m2 Współczesny, wolnostojący dom o powierzchni 197 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1284 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł5 641 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5641 m2 w Starej Wsi (gm. Nadarzyn), oznaczona w mpzp jako M - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i Ls. Działka ma kształt prostokąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

982 500 zł2 500 m² 393 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka budowlana w Starej Wsi o pow. 2500 m2. Działka jest płaska, sucha i niezabudowana. Lokalizacja działki na końcu wewnętrznej uliczki sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł89,30 m² 8 398,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom z ogrodem Stara Wieś k. Nadarzyna kameralna inwestycja 4 lokali 20-30min do Centrum Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 89,3 m z prywatnym ogrodem o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł225 m² 4 662,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Nowoczesne hale usługowo-magazynowe Stara Wieś, ul. Grodziska (gm. Nadarzyn) Powierzchnie lokali od 225 m do 1800 m Możliwość łączenia modułów i dopasowania metrażu do potrzeb Na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł89,30 m² 8 398,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż domy w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie cztery segmenty, położone przy prywatnej drodze w spokojnej części Starej Wsi. To propozycja dla osób ceniących prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 131 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna pod lasem w Starej Wsi! Przedstawiam Państwu działkę rekreacyjną, znajdującą się w urokliwej miejscowości Stara Wieś w powiecie bielskim. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł135 m² 9 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stara Wieś pod Warszawą , wygodny dom na kameralnej uliczce, 135 m2 na działce 500m2. Słoneczny, bardzo funkcjonalny, ustawny z rekuperacją i pompą ciepła dom, blisko Lasu Młochowskiego :.

Szczegóły ogłoszenia

1 542 520 zł3 148 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjnie położona działka budowlana w miejscowości Stara Wieś, w gminie Nadarzyn. Droga prywatna odchodzi od głównej ulicy Grodziskiej, a jednocześnie jest cicho, zielono.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł215 m² 9 762,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko w naszym biurze. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem! Nowoczesny, środkowy segment o powierzchni całkowitej około 210 mkw (145 mkw + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 121 m² 325,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stara Wieś, gm. Nadarzyn - do sprzedania działka gruntu o powierzchni 1 121 m2 i wymiarach 34m przy ulicy na 36m głębokości. Działka płaska, nieogrodzona w rejonie ulicy Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 550 000 zł456,82 m² 3 393,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta doskonała dla inwestora czy też znajomych / rodziny! Odchodzą wszelkie formalności z uzyskaniem pozwolenia na budowę czy też warunków przyłączenia mediów! Dwa budynki złączone.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferujemy na sprzedaż moduł magazynowo-usługowy o pow. 450 m2 położony w miejscowości Stara Wieś k/nadarzyna. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 0.43 ha i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

560 000 zł9 300 m² 60,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie hektar działki z dużym potencjałem! lokalizacja Działka położona w miejscowości Stara Wieś, gm. Puchaczów. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Wjazd na działkę prosto.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł196 m² 14 234,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji Stara Wieś, gmina Nadarzyn. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł1 520 m² 470,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Stara Wieś. Na sprzedaż działka budowlana, położona w doskonałej lokalizacji w Starej Wsi. Powierzchnia działki to 1520m2. Główne atuty: teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł205,25 m² 9 008,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej Wsi Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 000 zł72 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren Przemysłowy w Starej Wsi Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 7.25ha Wymiary: szer. 140m i dł. 520m Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł89 m² 8 988,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment zewnętrzny o powierzchni 89m2. Posadowiony na działce 374m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, piec gazowy w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł310 m² 7 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej Wsi Jeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym otoczeniu przyrody, ta oferta jest stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł973 m² 441,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Wzdłuż działki została wytyczona prywatna droga o szerokości 5 m. Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł272 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom który ucieszy miłośników klasycznej architektury gdyż nawiązuje charakterem do stylu dworkowego. Doskonale komponuje się z krajobrazem podmiejskim. Wyróżnia się szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł1 520 m² 444,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1520 m2 w Starej Wsi koło Nadarzyna. Działka porośnięta sosnami. Działka przy gminnej drodze asfaltowej i prywatnej drodze utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł225 m² 4 662,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż nowoczesne moduły magazynowo-usługowe o pow. 225 m2 położone w nowopowstającym obiekcie w miejscowości Stara Wieś k/nadarzyna. Nieruchomość składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł89 m² 8 988,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej Stara Wieś k. Nadarzyna 89 m , ogród, spokojna okolica! Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej typu czworak, o powierzchni 89,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł215 m² 8 367,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy premium | zamknięte osiedle Z basenem | blisko warszawy Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Szczegóły ogłoszenia

78 100 zł1 420 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek rolno-budowlanych w miejscowości Stara Wieś, gm. Rojewo. Powierzchnia działek to około 1500m2. W kształcie prostokąta o wymiarach 33x43m.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 450 m² 396,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Starej Wsi o powierzchni 1450m. Wszystkie media(prąd,gaz,woda) w drodze ,dodatkowo Światłowód. W marcu 2025 podłaczenie do kanalizacji ,która również jest.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Starej Wsi -miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Działka o pow. 1000m2- wymiary 34x29m. Bardzo zielona , przy lesie. Dojazd trasą S-8 z Warszawy, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł275,80 m² 4 713,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

| na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 911 m² 75,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doskonała inwestycja - piękne widoki działka budowlano - rolna 3911m 2 W starej wsi / wilamowice ulica krakowska niezwykła lokalizacja - panorama gór i wysoka kameralność nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 900 zł176,20 m² 10 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Piękny Dom ok. 177m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy, z dwustanowiskowym garażem i dużym tarasem. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 754 m² 347,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1754 m2 pod wymarzony dom. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze z mediami, dominuje cisza i spokój. Porastające drzewa pozwalają na.